E-MAİL

info@bifainsaat.com

Hakkımızda

Ticaret hayatına 1970 yılında ilk adımı atan firmamız, yıllar içinde büyüyerek farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdüren şirketler topluluğu haline gelmiştir. Bunlar yakıt, turizm, inşaat ve mobilya üretimidir. BİFA İNŞAAT, kentsel dönüşüm alanındaki tecrübesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

1970’den bugüne tüm işlerini kaliteli malzeme ve maksimum zaman yönetimiyle “kaliteye” öncelik vererek gerçekleştirmiştir. İşyeri, Konut, Kooperatif, Hizmet Binaları, Fabrika, Eğitim ve Sağlık bina inşaatları v.b. iştigal konuları olmuş, bunların haricinden Kentsel Dönüşüm alanında hizmet vermeye başlamıştır. Bu işler için yeterli kapasitede makine parkuru ve teknik alandaki deneyimli ve yetenekli kadrosuyla temelden ince inşaata, dekorasyondan restorasyona tüm alanlarda faaliyet göstermektedir. Müşterilerine kusursuz hizmet verebilmek adına grup bünyesinde kurulan fabrikasında, Decoress markasıyla mobilya tasarım ve üretimi yapılıp, verdiği montaj hizmetiyle taahhütler eksiksiz yerine getirilmektedir.

Gelişme ve büyümedeki amacımız; uluslararası standartlarda hizmet üretmek, ileri teknolojiler kullanarak sürekli gelişmek ve işgücünü verimli bir şekilde kullanarak tüketiciyi memnun edip ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Whatsapp
Yardım mı lazım?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?